TEST SÜRÜŞÜ
Hangi kanaldan iletişime geçilmesini istersiniz?
GÖNDER
Başvurunuz kaydediliyor.
Lütfen bekleyiniz...
Teşekkür ederiz.
İlgilendiğiniz Toyota modelinin test sürüşü için mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
360
İÇ
360
DIŞ
TASARIM
ÇEKİCİ TASARIM
Sportif ve çekici bir görünüme sahip olan Yeni Auris cesur, zevkli tasarıma sahip yeni LED farları ve dinamik tasarımı ile gördüğünüz andan itibaren gününüze neşe katar. Yoldaki sağlam ve kendinden emin duruşu ve sportif tasarımı sayesinde, tüm yolculuklar Auris’te daha keyiflidir.

* Görseller versiyonlara göre farklılık gösterebilir.
FERAH İÇ MEKAN ÇEKİCİLİĞİ
Toyota tüm yolculukların daha iyi olması için çalışır ve bu amacın temelinde sizin konforunuz bulunur. Yeni Auris’te rahat koltuklar ve zengin malzemelerden yapılmış kaliteli bir iç döşeme bulunur. Auris’in ferah iç mekanı sizi rahatlatır ve Toyota Skyview® Panoramik Cam Tavan sayesinde güneş ışığını içeri alabilirsiniz. Koltukları tek düğme ile yatırabilmenizi sağlayan Easy Flat* sistemi ise yeni Auris’in sizi düşünerek daha pratik hale geldiğini gösterir.

* Yalnızca Auris Touring Sports’da bulunur.
** Görseller versiyonlara göre farklılık gösterebilir.
İÇTEN GELEN KONFOR VE TARZ
Yeni Auris her gün sürmek için sabırsızlık duyacağınız bir otomobil. Cesur, dinamik tasarımı hemen dikkati çekerken geniş ve yüksek kaliteli malzemeyle donatılmış kabini hem kullanım kolaylığı hem de şık bir tasarım sunuyor. Auris Touring Sports’un 1.658 litreye varan geniş bagaj hacmi ve kullanışlı özellikleri sayesinde, ihtiyaçlarınızdan ödün vermeden yeni Auris’in tarzına sahip olabilirsiniz. İhtiyacınıza göre, Auris Touring Sports’un çift taraflı döşeme örtüsü ve ayırma filesi size daha da fazla bagaj hacmi sağlar.

* Görseller versiyonlara göre farklılık gösterebilir.
DONANIM
Yeni Auris’in odak noktası sürücüdür. Yenilikçi entegre göğüs paneli sayesinde, kolayca kullanabileceğiniz özellikler ve direksiyona dokunduğunuz andan itibaren sizi büyüleyen tasarımı bir araya getirir. Ön konsolun merkezinde ise, müzik ve multimedya özelliklerine açılan pencereniz olan 7” Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi ekranı bulunur. Yolculuk verileri ve navigasyon* komutlarını görüntüleyen gösterge panelindeki yeni 4,2” renkli TFT ekran ile mükemmel bir şekilde çalışır.

*Toyota Touch®2 with Go Plus ile sunulmaktadır.
Eller serbest teknolojisiyle güvenli bir şekilde bağlı kalın. Beş farklı cep telefonuna bağlanın, ekranda SMS mesajlarınızı görün ve telefon rehberinize erişin.
Toyota Touch® 2 ekranından kendi müziğinizi kontrol edin. Bluetooth® veya USB girişlerini kullanarak cihazınızı uzaktan bağlayın. Albüm, sanatçı ve parça bilgileri ekranınızda görüntülensin.
Anlaşılır bir harita ve net yönlendirmelerle gitmek istediğiniz adresi bulun.
Park sırasında geri viteste giderken stres yaşamayın. Geri viteste hareket ederken, renkli ekranda arkanızda tam olarak ne olduğunu görebilirsiniz. Manevrayı kolaylaştırmak için ekranda statik kılavuz çizgileri bulunur.
** Görseller versiyonlara göre farklılık gösterebilir.
GÜVENLİK

7 HAVA YASTIĞI


Auris’in tüm versiyonlarında yedi hava yastığı bulunmaktadır. Bunların içerisinde sürücü diz hava yastığı, hem sürücü hem de yolcu için hava yastıkları, ön koltuklar hizasında yan hava yastıkları ve hem ön hem de arka koltuklarda oturan yolcuları koruyan perde hava yastıkları vardır.

ARAÇ DENGE KONTROL SİSTEMİ (VSC)


VSC, aracın kayarak yoldan çıkma riskinin olduğu anlarda otomatik olarak devreye girerek ilgili tekerleklere fren uygular ve motor torkunu düzenleyerek aracın yol tutuşunun korunmasına ve sürüş kontrolünün sağlanmasına yardımcı olur.

ÇEKİŞ KONTROL SİSTEMİ (TRC)


Ani hızlanırsanız ve tekerlekler yola tutunamayarak patinaj yapmaya başlarsa, TRC sistemi motor gücünü otomatik olarak azaltacak ve fren gücünü çekişin tekrar normale dönmesine yardımcı olacak şekilde kontrol edecektir.

YOKUŞTA KALKIŞ DESTEK SİSTEMİ (HAC)


Ayağınızı fren pedalından çektiğinizde 2 saniye süreyle aracınızı frende tutar ve dik yokuşlarda sorunsuz kalkış yapmanızı sağlar. Böylece aracınızın geri kayması önlenir. Durduktan sonra araç vitesteyken fren pedalına daha sert basılarak devreye alınır.
MOTOR
HERKESE HİTAP EDEN BİR MOTOR.
YAKIT TÜKETİMİ
FİYAT
GÖVDE TİPİ
MODEL
2017MY Liste
Fiyatları (TL)
2017MY Kampanyalı
Fiyatları (TL)
www.toyota.com.tr
www.yeniauris.com
Yasal Metin